fbpx

 

 

mgr Bożena Maciek-Haściło – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor PTP – współpracownik

 bozena maciek hascilo psycheland wroclaw

 

Pracuje w Laboratorium Psychoedukacji. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkoliła się w różnych podejściach teoretycznych. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Posiada certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową zorientowaną psychodynamicznie w wymiarze ograniczonym w czasie i długoterminowym. Posiada także wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i osobami które doświadczyły skutków alkoholizmu w rodzinie. Jest superwizorem psychoterapii uzależnienia, wykładowcą w Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji - szkoła Terapeutów Uzależnień "Brok". Kieruje Poradnią i Oddziałem Dziennym Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Śremie.Przyjmuje osoby poszukujące pomocy psychologicznej również w Poznaniu. Członek Rady Superwizorów Psychoterapii Uzależnień, członek Komisji Egzaminacyjnej Certyfikatów Terapeutów Uzależnień i Współuzależnienia.

W Psycheland konsultuje pacjentów w kierunku nadużywania i uzależnienia od substancji psychoaktywnych i in. W ramach współpracy z Laboratorium Psychoedukacji prowadzi również w okolicach Wrocławia wyjazdową grupę terapeutyczną "Zrozumieć problemy z nadużywaniem alkoholu, narkotyków, Internetu, seksu, hazardu i in.".

 

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5