fbpx

 

mgr Alicja Ordowska – specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeutka

 

 alicja ordowska psycheland wroclaw2

 

Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim, w zawodzie pracuje od 1980 r. Doświadczenie diagnostyczne i psychoterapeutyczne zdobywała prowadząc przez wiele lat psychoterapię grupową i indywidualną w Oddziale Nerwic i Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego oraz w poradni zdrowia psychicznego. Ukończyła podstawowy kurs psychoterapii psychodynamicznej.

Zajmuje się psychologiczną diagnozą kliniczną osób dorosłych. Prowadzi psychoterapię indywidualną zaburzeń osobowości, zaburzeń nerwicowych i adaptacyjnych osób dorosłych. Poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach psychologicznych i seminariach.
Systematycznie korzysta z superwizji indywidualnych u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz z superwizji grupowych u superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Jest członkiem zarządu Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ma stałych pacjentów i niestety nie przyjmuje już nowych osób.

Kontakt: 607 957 750

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5