fbpx

Michał Adamski - psychoterapeuta

michal adamski psycheland wroclaw

Ukończył całościowe szkolenia z psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie uzyskując dyplomy w zakresie psychoterapii indywidualnej, a także psychoterapii grupowej.

Ukończył drugi stopień szkolenia Terapii Opartej na Mentalizacji (Mentalization Based Treatment) współorganizowanego przez Anna Freud Centre w Londynie, Laboratorium Psychoedukacji i Pracownię Psychoterapii Humani.

Absolwent teologii i filozofii (UJPII), a także Interdyscyplinarnych Humanistycznych Studiów Doktoranckich (UW).

Doświadczenie terapeutyczne zdobywał w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych oraz na Oddziale Psychiatrycznym Całodobowym Szpitala Miejskiego w Sosnowcu. Pracuje w nurcie terapii psychodynamicznej, którą poddaje regularnej superwizji u doświadczonych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W swojej pracy kieruje się kodeksem etycznym tych towarzystw. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychoterapii PTP. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową dorosłych i młodzieży.

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5