fbpx

Maria Szecówka-Nowak – psycholog, coach, terapeuta (w procesie certyfikacji) Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach

szecowka nowak psycheland wroclaw

Jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Certyfikat coacha uzyskała realizując program Szkoły Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Ukończyła akredytowane szkolenia podstawowe i zaawansowane w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Laboratorium Edukacji i TSR oraz w Centrum Rozwiązań. Ponadto w Pracowni Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego ukończyła szkolenia z zakresu narzędzi stosowanych w diagnozie psychologicznej: inteligencji, inteligencji emocjonalnej, osobowości, kompetencji społecznych. Zrealizowała także szkolenia w obszarze pomocy psychologicznej oraz interwencji kryzysowej.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy naukowo-dydaktycznej w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Prowadziła zajęcia dydaktyczne w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, a także na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jest autorką artykułów naukowych dotyczących problematyki diagnozy psychologicznej, psychologii rozwoju człowieka i psychologii twórczości.

Należy do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5