fbpx

mgr Anna Szczepanik - psycholog, psychoterapeutka poznawczo – behawioralna

anna szczepanik psycheland wroclaw2Absolwentka psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła także roczne Studium Interwencji Kryzysowej oraz Studium Psychologii Sądowej. Staż kliniczny odbyła w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie chorych w Lubiążu na oddziale psychiatrii ogólnej. Prowadzi porady psychologiczne i psychoterapię dla kobiet doświadczających przemocy oraz szkolenia dotyczące rozpoznawania i przeciwdziałania przemocy w Fundacji Centrum Praw Kobiet oraz współpracuje ze Stowarzyszeniem INTRO we Wrocławiu. Pracuje również w Poradni Zdrowia Psychicznego Powiatowego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Strzelinie.

Swoją wiedzę i umiejętności poszerza biorąc udział w kursach i szkoleniach. Ukończyła 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie. Obecnie dąży do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty CBT rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Zajmuje się psychoterapią indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym, interwencją kryzysową, pomocą psychologiczną dla osób znajdujących się w kryzysie emocjonalnym, mających trudności w poradzeniu sobie z sytuacją dla nich problemową, mających trudności w relacjach, dotkniętych przemocą fizyczną, emocjonalną, po wydarzeniach traumatycznych mających swoje odbicie w funkcjonowaniu i przeżywaniu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jej praca podlega stałej superwizji.

Kontakt: +48 605 111 924

Aktualności

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5