fbpx

mgr Anna Walter – psycholog, interwent kryzysowy

 

mgr Anna Walter

Jest absolwentką psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu. Ukończyła roczne szkolenie z zakresu Interwencji Kryzysowej w Instytucie Terapii Poznawczo – Behawioralnej we Wrocławiu. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (rekomendowanym oraz akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne).

Jest pracownikiem Oddziału Położniczego Szpitala im. A. Falkiewicza we Wrocławiu. Doświadczenie kliniczne zdobywała podczas stażu na Oddziale Klinicznym Psychiatrycznym w Klinice Psychiatrii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi kryzysów w okresie okołoporodowym. Jako interwent kryzysowy wspiera rodziny, które doświadczyły straty.

Przygotowuje i prowadzi szkolenia dla zespołów medycznych z zakresu komunikacji z pacjentkami w okresie okołoporodowym. Prowadzi także zajęcia dla przyszłych rodziców w szkole rodzenia.

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5