fbpx

Zapraszamy na bezpłatny wykład dotyczący procesów poznawczych.

Wykład będzie poświęcony problemom z pamięcią i jej badaniu.

Zapraszamy osoby starsze, które :

- doświadczają problemów z pamięcią
- chcą dowiedzieć się czegoś o sobie
- są zaciekawione tym, co dzieje się w ich umyśle
- chcą podzielić się swoimi przeżyciami i opowiedzieć o sobie
- obawiają się przyszłości i wracają myślami do przeszłości

Doświadczeni i wykwalifikowani psycholodzy (psychoterapeuta i specjalista neuropsycholog) oferują Państwu możliwość uzyskania informacji i wsparcia.

Termin: 6 marca 2016r. w godzinach 14:00-17:00

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Psycheland
ul. Pieszyca 7, Wrocławiu

 

 

Prosimy o potwierdzenie przybycia pod jeden z poniższych numerów telefonu:

505-113-949 - Katarzyna Bartak-Surówka
606-447-069 - Agnieszka Żelwetro

Wykład będzie możliwością zgłoszenia swojego uczestwnictwa w cyklu zajęć (kwiecień - maj - czerwiec) poświęconym procesom poznawczym i wsparciu psychologicznemu.

 

Informacje o prowadzących:

Agnieszka Żelwetro: specjalista psychologii klinicznej, neuropsycholog. Ukończyła studia psychologiczne w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się diagnostyką i terapią neuropsychologiczną. Główne obszary zainteresowań i pracy zawodowej obejmują problemy starzenia się w wymiarze poznawczym, emocjonalnym i osobowościowym. Przygotowuje i współprowadzi programy stymulacyjne dla osób zagrożonych procesem otępiennym i programy terapeutyczne dla osób z otępieniem. Na co dzień pracuje w Ośrodku Badawczo – Naukowo – Dydaktycznym Chorób Otępiennych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (członek Zarządu Głównego PTP, przewodnicząca Oddziału Terenowego PTP). Organizuje konferencje neuropsychologiczne. Przygotowuje i prowadzi szkolenia dla psychologów, lekarzy, pielęgniarek.

Katarzyna Bartak-Surówka: psycholog, psychoterapeuta, seksuolog. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest w trakcie specjalizacji z seksuologii klinicznej (PTS), a także szkoli się w "Laboratorium Psychoedukacji" w Warszawie w ramach pięcioletniego Studium Psychoterapii. Przygotowuje się do certyfikacji PTP. Specjalizuje się w terapii seksuologicznej - pomocy terapeutycznej osobom, które odczuwają dyskomfort, trudności w sferze intymnej, seksualnej, w sferze relacji partnerskich. Prowadzi również liczne szkolenia i warsztaty o tematyce seksuologicznej, m.in. na Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz na Uniwersytecie Wrocławskim w Instytucie Psychologii z zakresu seksuologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Jej praca podlega stałej superwizji u superwizora ze specjalizacją kliniczną.

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5