fbpx

mgr Michał Głuszek - psycholog, psychoterapeuta - współpracownik

michal gluszek psycheland wroclawMagister psychologii o specjalności klinicznej w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwent podyplomowych studiów Akademia Trenera na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, ukończył Studium Psychoterapii i Studium Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (ośrodek szkolący, rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Pracuje w NZOZ Przychodnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Środzie Wlkp. oraz w Zakładzie Pielęgnacyjno Opiekuńczym dla rekonwalescentów i osób przewlekle chorych w Jarosławcu.

Odbył staż kliniczny w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego i w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie. Współpracował z kilkoma ośrodkami leczenia zdrowia psychicznego i somatycznego. Pracował z osobami niepełnosprawnymi psychicznie i fizycznie oraz seniorami. Pracował jako wykładowca z zakresu psychologii na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W Ośrodku Psycheland prowadził psychoterapię indywidualną ograniczoną w czasie i długoterminową oraz psychoterapię grupową osób dorosłych.

Obecnie nie prowadzi pracy terapeutycznej w naszym ośrodku.

Aktualności

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5