fbpx

Zapraszamy do zapisów na sesje indywidualne pracy z ciałem Michaela Randolpha, które już niebawem w naszym Ośrodku!

 

Zapisy:

Telefon: 575 08 36 18

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin: 09/10/2019

Koszt: 100 Euro 

Michael Randolph

pracuje jako terapeuta od 1977 roku. Pochodzi z Anglii ale obecnie mieszka i praktykuje we Włoszech. Swoje bogate doświadczenie praktyczne zdobywał we Francji i Wielkiej Brytanii, ale też w Polsce (od 1985 roku), Rumunii, Słowenii, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Przez wiele lat pełnił funkcję sekretarza generalnego Francuskiego Związku Psychoterapeutów. Kształcił się w zakresie terapii pierwotnej i Reichowskiej psychoterapii somatycznej, posiada również bogate doświadczenie pracy w podejściu fenomenologicznym i psychodynamicznym. W swojej pracy reprezentuje podejście eklektyczne, integrujące różne szkoły psychoterapii (w tym także pracę Reicha, Boadelli i Lowena, którzy opracowali wiele cennych metod pracy z emocjami i uczuciami ukrytymi, a czasami wręcz "zamrożonymi" w ciele).
Podstawowym założeniem pracy z ciałem jest, wg Randolpha, umożliwienie swobodnego przepływu energii życiowej - tej, która jest w każdym z nas - między nami a otaczającym nas ludźmi i światem. Emocjonalne konflikty, napięcia czy traumatyczne doświadczenia blokują ten przepływ, tworząc napięcia mięśni i rodzaj emocjonalnej zbroi, która uniemożliwia wyrażanie, ale też i przyjmowanie różnych emocji i uczuć. Warsztat służy uświadamianiu sobie ograniczeń w ciele oraz pracy nad nimi, co umożliwia kontakt ze spontaniczną, żywą częścią nas samych.

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5