fbpx

Ferie 2023 – Zimowa pięciodniowa grupa interpersonalna dla młodzieży 13-15 lat

Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w pięciodniowej grupie interpersonalnej odbywającej się w trakcie ferii zimowych w Psychelandzie.

Grupa interpersonalna:
Udział w spotkaniach pozwoli rozwinąć i pogłębić umiejętności społeczne. Rozwój w tym zakresie może mieć pozytywny wpływ na relacje z innymi. Podczas spotkań będzie możliwość zrozumienia swoich zachowań oraz emocji, a także uzyskania informacji zwrotnych od grupy. Grupa interpersonalna to doświadczenie kontaktu zarówno ze sobą jak z innymi ludźmi. Podczas spotkań uczestnicy mówią o sobie, emocjach i odczuciach uwzględniając swoje doświadczenia. Spotkania mają na celu pogłębienie świadomości własnych myśli, uczuć i zachowań w kontaktach z innymi.


Konsultacje:
Aby przekonać się czy grupa to właściwe miejsce dla Ciebie zapraszamy na dwie konsultacje poprzedzające przyjęcie do grupy. Dają one możliwość ustalenia czy grupa interpersonalna jest dobrym
sposobem pomocy. Konsultacje pozwalają też na poznanie osób prowadzących grupę oraz wyjaśnienia na czym polega praca w grupie interpersonalnej.


Koszt konsultacji to 170 zł. Konsultacje trwają 50 minut.
Opłata za konsultacje wstępne nie podlega zwrotowi.


Ilość uczestników:
Zazwyczaj grupa liczy od 5-10 osób w grupie.
Grupa rozpoczyna pracę, gdy zbierze się minimum czwórka uczestników.


Plan dnia:
Poniedziałek – Piątek godzina 10:00-13:30, w tym 30 minut przerwy.


Koszt grupy:

695 złotych płatne do 30.01.2023 lub 795 złotych płatne do 15.02.2023.


Termin: 20 - 24 lutego 2023 roku (od poniedziałku do piątku)


Prowadzące: Joanna Płonka, Simela Ziota


*Udział w takiej grupie może być doświadczeniem pracy nad sobą, ale również inspiracją do pracy w przyszłości w innych formach: psychoterapii grupowej lub indywidualnej.

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5